24 серп. 2023

День Незалежності України 2023

Різні в світі є країни, різні люди є на світі, Різні гори, полонини, різні трави, різні квіти. А з усіх одна країна найрідніша нам усім: То – прекрасна Україна, нашого народу дім. Щиро вітаємо зі святом!
23 серп. 2023

З днем державного прапора України!

Прапорець, що я тримаю Для мене - єдиний. Прапорець блакитно - жовтий - Символ України. Нема в світі більш святого Й не буде ніколи. Він - край неба голубого Над пшеничним полем .
18 серп. 2023

Літні розваги для малят

Весело з водою грали ,діток звеселяли!
14 серп. 2023

З Медовий спасом та Маковієм!

Сьогодні дітки провели день весело разом з ведмедиком.
3 серп. 2023

3 серпня-Всесвітній день кавуна!

Солодкий та смачний кавун - одне з найулюбленіших літніх ласощів,
3 серп. 2023

Наші маленькі зірочки поступово продовжують свій шлях адаптації до садочку.

Адаптація – це пристосування організму до нової обстановки, а для дитини дитячий садок безсумнівно є новим, ще невідомим простором, з новим оточенням і новими стосунками. Разом з практичним психологом вчилися взаємодіяти один з одним, та у ігровій формі робили перші кроки до розвитку комунікативних навичок.
1 серп. 2023

Наше тепле літечко

Ми всі літечку радієм, Літо всіх маляток гріє, Щоб росли вони здорові, Наші «сонечка» чудові!
28 лип. 2023

З Днем Української Державності

Нехай майорить гордо прапор над нами. І нехай країни серця небайдужі, Єднають теплими та щирими словами. Бажаю жити в країні вільній, Де хочеться дихати на повні груди Бажаю стати Україні сильною, Де будуть жити усміхнені люди!
26 лип. 2023

Сьогодні до садочка завітали патрульні поліцейські, щоб розказати малечі про цікаві речі.

Діти «спробували» себе у ролі поліцейського, приміряли на себе бронежилет та оглянули спеціальні засоби, якими користуються патрульні. Також інспектори розповіли про особливості своєї роботи. Зустріч була дуже теплою. Діти охоче ставили питання та із захопленням слухали розповідь.
19 лип. 2023

Сьогодні наші вихованці переглядали чудову виставу: "ПРИГОДИ ПАНДИ КУНГ-ФУ. ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ГОСТРИМИ ПРЕДМЕТАМИ"

Діти весело зустрічали героїв вистави і з цікавістю приймали участь у танцювальних хвилинках. Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після вистави переконливо свідчать, що діти отримали незабутні враження.