26 лип. 2023

Сьогодні до садочка завітали патрульні поліцейські, щоб розказати малечі про цікаві речі.

Діти «спробували» себе у ролі поліцейського, приміряли на себе бронежилет та оглянули спеціальні засоби, якими користуються патрульні. Також інспектори розповіли про особливості своєї роботи. Зустріч була дуже теплою. Діти охоче ставили питання та із захопленням слухали розповідь.
19 лип. 2023

Сьогодні наші вихованці переглядали чудову виставу: "ПРИГОДИ ПАНДИ КУНГ-ФУ. ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ГОСТРИМИ ПРЕДМЕТАМИ"

Діти весело зустрічали героїв вистави і з цікавістю приймали участь у танцювальних хвилинках. Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після вистави переконливо свідчать, що діти отримали незабутні враження.
13 лип. 2023

НУМО до гри разом з ІСКОРКАМИ від ЮНІСЕФ

Ляльковий театр від НУМО може стати справжньою пригодою для дітей. З Іскорками можна і заняття провести, і на прогулянку на майданчик, і на пікнік в парк, і вдома займатися буденними справами, готувати, прибирати, залучаючи малечу.
11 лип. 2023

Лялькова вистава «Поросятко Чок»

Під час перегляду діти отримали безліч позитивних емоцій та вкотре переконались,що потрібно прислухатися до порад дорослих. Старшим дошкільникам Вікторія Станіславівна запропонувала спробувати себе у ролі акторів.
10 лип. 2023

Сьогодні, в межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), було проведене цікаве, пізнавальне заняття, щодо поширення інформації про гігієнічні практики дітей.

Діти середнього та старшого віку "подорожували" планетами здоров'я, де відгадували загадки, переглядали мультфільми, відповідали на запитання. На завершення подорожі отримали подарунки.
7 лип. 2023

"Літо — безтурботна пора веселощів та подорожей.

Як добре повідгадувати загадки про літо, обіграти настільну казку, пограти в ігри на кмітливість . Поспостерігати за комахами, а потім закріпити знання в іграх.
28 черв. 2023

Сьогодні основний Закон країни відзначає свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

День Конституції України покликаний нагадати про надзвичайну важливість Закону для світлого сьогодення та щасливого майбутнього кожного з нас.
21 черв. 2023

Сьогодні на дистанційному занятті діти виготовляли літню аплікацію: «Соковитий кавун»

Розвивали дрібну моторику пальчиків, відчуття кольору, форми, акуратність у роботі, естетичний смак
21 черв. 2023

Сміливі та відважні герої-рятівники КРОПИВНИЦЬКОГО ДИТЯЧОГО ТЕАТРУ "РУКАВИЧКА" завітали сьогодні до нашого садочка з виставою "ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ ЗБИРАЄ ДРУЗІВ".

Ми вдячні за неймовірно цікаву та повчальну виставу. Театралізоване дійство подарувало дітям гарний настрій та щирі посмішки.
16 черв. 2023

"КВІТКОВИЙ РОЗМАЙ". "Квіткова галерея". "Квітковий бал"

Яскраве розмаїття квітів цієї пори року надихнуло нас з дітками на створення квіткових шедеврів. Красі та креативності немає меж!