22 квіт. 2024

Наші діти старшої групи перейнялися проблемою екології на планеті Земля та виготовили свою квітучу Землю

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
22 квіт. 2024

Сьогодні, 22 квітня День Землі!

Наші маленькі уявники з молодшої групи стали справжніми героями, обіймаючи нашу планету своїми уявними крилами, захищаючи її від усього лиха
13 квіт. 2024

Заняття з ігрової діяльності на тему "Чарівні кольори" в другій молодшій групі.

До діток в гості завітав Олівець-Малювець, який грав з ними в цікаві ігри. Малюки відчули себе справжніми чарівниками і перетворили водичку на кольорову. Граючись, дошкільнята навчалися розрізняти та класифікувати предмети за кольором. Весела руханка "Потанцюй з нами" зарядила позитивними емоціями і гарним настроєм. А гра "Збери кольорові краплинки" перетворила малят на справжніх художників.
13 квіт. 2024

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі.

Людина завжди прагнула пізнати незвідане. Космос – такий близький і водночас далекий – завжди вабив людей. Що там, на зірках? Наскільки вони далеко? Які за розміром? Як впливають на наше життя? Чи видно з зірок Землю? Яка Земля з космосу? Чи безмежний Всесвіт? І чи самотні ми у Всесвіті?
12 квіт. 2024

Ми активно долучилися до Акції "Кришечки - здавайтеся!"

Зібрані пластикові кришечки - здають на переробку і на зібрані кошти спільнота Добромир готує сухі супи та борщі для людей, котрі служать у ЗСУ і живуть на територіях, що постраждали від війни!
10 квіт. 2024

ОБМІН ДОСВІДОМ, РЕФЛЕКСІЯ УЧАСТІ В ОСВІТНЬОМУ ХАБІ «Я – ПЕДАГОГ ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ!».

Молоді педагоги презентували свої яскраві враження про нові знання, практики та технології. Цікаві зустрічі, слушні поради від досвідчених колег,практична діяльність у найкрутіших закладах освіти Кропивницького!
10 квіт. 2024

ПЕДАГОГІЧНИЙ СПРИНТ "Особливості застосування штучного інтелекту ( ШІ ) в дошкіллі.

ПІДВИЩУЄМО ЦИФРОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ Швидкий розвиток цифрових технологій в сучасному світі, стрімка діджиталізація всіх сфер професійного та суспільного життя робить необхідним для педагогічних працівників володіння високим рівнем інформаційно - цифрової компетентності.
8 квіт. 2024

Сьогодні розпочався тиждень безпеки "Дарма не бійся, але стережися", дітки молодшої групи грали в безліч цікавих ігор

Зважаючи на складну ситуацію в країні і воєнний час, важливо, щоб і дорослі, і діти знали елементарні правила безпеки. Була проведена дидактична гра "Що робити коли лунає сирена?", яка допомогла продовжувати розповідати дітям, що таке сирена, тривога, навіщо це потрібно, для чого існують правила безпечної поведінки. Та гра "Збери тривожний рюкзачок", а саме, для чого він потрібний, про речі та предмети першої необхідності.
8 квіт. 2024

Заняття-спостереження на тему "Город на підвіконні" у другій молодшій групі!

Все заняття дітей супроводжували герої всім відомої казки "Ріпка", які допомогли їм ознайомитись із циклом розвитку рослин; сформувати розуміння того, що кожна рослинка починається з насінини, навчили дітей доглядати за рослинами в кімнатних умовах; сформувати уявлення дітей про необхідність світла, тепла, вологи ґрунту для росту рослин.
8 квіт. 2024

До тижня безпеки "Дарма не бійся, але стережися" діти другої молодшої групи отримали майстер-клас "Іграшка-антистрес"

Антистрес вже давно припав до душі як діткам, так і дорослим, адже він допомогає зняти психоемоційне напруження та сприяє розвитку емоційно-вольової сфери дитини