14 лист. 2023

Психологічні хвилинки для молодших дошкільнят

Дбаючи про ментальне здоров’я виконували вправи від психологині Світлани Ройз, що допомогають зняти стрес і вивільнити агресію, а саме: "випустити пазурі», "карлючки", "у ціль", "мішок для крику", "пружинка". Мета цих вправ: навчитися виражати і проживати свої емоції безпечно. Адже дитина, що справляється з агресією - це вже добра та щаслива дитина.
14 лист. 2023

Декада української писемності та мови

З педагогами закладу був проведений тренінг "Мовні перлинки", де вихователі мали змогу в ігровій формі перевірити свої знання з української мови та мовлення. Цікавими для педагогів були ігри домінушка "Мова нас єднає" та "Мовні вареники"
13 лист. 2023

"Добро єднає"

Марафон просвітницько-профілактичних заходів у дошкільному закладі № 28 "Зірочка" розпочався зі спільної взаємодії з батьками на тему: "Добро єднає", де кожен у вигляді малюнків показав як хто бачить добро, добрі вчинки, підтримку та теплоту один до одного. В результаті чого була оформлена виставка чудових робіт.
9 лист. 2023

Інтерактивна арт-терапія для відновлення ментального здоров’я дітей

Разом з дітками старшої групи познайомились з проєктом від Global Wellnes Day в Україні - "Відважні". "Відважна Мальовка" - це справжній друг маленьких супергероїв. Вона створена для того, щоб допомагати дітям знайти в собі впевненість та сміливість у будь-який момент, коли їм це потрібно. У "Відважній Мальовці" зібрані 10 цікавезних завдань

Руханка для найменших вихованців

В рамках Декади української писемності та мови, в групі раннього віку провели руханку "Гопачок"

ДЕКАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ триває

Вихованці старшої групи разом з батьками прийняли активну участь у виготовлені саморобних і креативних книжечок для виставки. Саморобна книжка - це продукт фантазії та уяви дитини, бажання читати рідною мовою та відкривати нові знання.
9 лист. 2023

Сьогодні радо приймали у себе в гостях "Кропивницький дитячий театр "Рукавичка"" із цікавою та веселою виставою на морально-етичну тематику "ПРИГОДИ НА МАДАГАСКАРІ".

У програмі: ростові ляльки, ляльки-рукавички, ігри, танці, флешмоби та загадки. Дітки провели час весело та пізнавально за що щиро вдячні акторам театру.
8 лист. 2023

Марафон "Мова моєї родини"

В рамках Декади української писемності та мови в середній групі відбувся марафон "Мова моєї родини", який орієнтований на дітей і батьків. Мета марафона - допомогти родинам перейти на українську мову в побутовому спілкуванні, здолати мовні бар'єри, поглибити і розширити знання рідної мови.
7 лист. 2023

Зустріч з письменницею

В рамках Декади української писемності та мови відбулася цікава зустріч вихованців закладу з дитячою письменницею Хандожинською Юлією
6 лист. 2023