Адаптивний карантин

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Наказом по ДНЗ

від 01.09.2020р. № 100/о

Інформація, щодо умов роботи закладу та встановлення обмежень

УВАГА!

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №28 «Зірочка»  продовжує свою роботу за новими умовами , з дотриманням низки санітарних вимог постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 20.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), для продовження посилення боротьби з поширенням коронавірусної інфекції в закладі дошкільної освіти

Якщо ваша дитина здорова і і ви розпочинаєте відвідувати ДНЗ , уважно вивчіть нові правила перебування в садочку і, в доступній формі, розкажіть про них своїм дітям.

Правило №1

Режим роботи групи №1 (садова):

Прийом дітей з 07.30 - до 08.00. Група працює з дітьми до 17.00.

Режим роботи групи №2 (чергова):

Прийом дітей з 07.30- до 08.0 Група працює  з дітьми до 18.30

Режим роботи групи №3 (садова):

Прийом дітей з 8.00- до 8.15. Група працює з дітьми до 17.00

Режим роботи групи №4 (садова):

Прийом дітей з 8.00- до 8.15. Група працює з дітьми до 17.00

Приводити дітей до садочка після 8.30 не можна!!!

Правило №2

Ніхто, крім працівників та вихованців не може заходити у будівлю закладу.

На території садочка батьки вихованців знаходяться у масках, які прикривають ніс і рот постійно.

Вранці батьки з дитиною підходять до сестри медичної старшої, повідомляють про стан здоров`я дитини, оброблять руки антисептиком, чекають  результат проведення температурного скринінгу. Якщо сестра медична старша фіксує у дитини ознаки ГРВІ, батьки забирають  дитину, намагаючись не контактувати з іншими.

Обов`язково  батькам мати з собою індивідуальну кулькову ручку, для того щоб зробити запис у журналах моніторингу стану здоров`я своєї дитини.

Правило №3

Приносити свої іграшки до дитячого садочка заборонено.

Правило №4

Після моніторингу стану почуття, здорові діти розходяться на свої ігрові майданчики.

О 8.20 діти групи №1 (садової) разом із вихователем заходять у приміщення закладу через центральні двері (за своїм маршрутом). Данна група постійно буде заходити та виходити із будівлі закладу тільки через центральні двері.

Діти групи №2 (чергової) о 8.20 разом із вихователем заходять у будівлю закладу через основні двері (за своїм маршрутом). Данна група буде постійно заходити та виходити із будівлі тільки через основні двері

З  08.25 до 08.30. прибиральник службових приміщень проводить дезінфекцію

Діти групи №4 (садова) о 8.30 разом із вихователем заходять у будівлю закладу через основні двері (за своїм маршрутом). Данна група буде постійно заходити та виходити із будівлі тільки через основні двері.

О 8.15 діти групи №3 (ранній вік, садової) разом із вихователем заходять у приміщення закладу через центральні двері (за своїм маршрутом). Данна група постійно буде заходити та виходити із будівлі закладу тільки через центральні двері.

Правило №5

Дотримання соціальної дистанції – 1,5 м. протягом дня. Якщо погодні умови несприятливі, діти приймаються сестрою медичною старшою та вихователем на відповідних входах у заклад.

Ні в якому разі, на території закладу не допускається скупчення.

Правило №6

Кожні 4 години вихователь проводить поточний температурний скринінг дітям із занесенням показників у відповідний журнал. Діти в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 або ознаки ГРВІ ізолюються з відповідним інформуванням батьків, які негайно забирають дитину, якнайшвидше залишають заклад та звертаються до сімейного лікаря чи в заклад охорони здоров`я.

Правило №7

Протягом дня у приміщеннях садочку відповідно до графіків проводиться провітрювання, вологе прибирання та дезінфекція поверхонь.

Заборонено:

- використання багаторазових (тканинних) рушників;

- використання м'яких (м'яконабивних) іграшок;

- використання килимів з довгим ворсом;

- ігри з піском;

- проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);

- проведення батьківських зборів (окрім тих, що проводяться дистанційно).

На період карантину:

- розроблений адаптивний графік прогулянок та занять з метою недопущення об'єднання/змішування груп;

- обмежити кількість дітей в групах, виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням;

- проводити додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання;

- надавати пріоритет активностям, що проводяться на відкритому повітрі;

- переформатувати розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;

- обмежити заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;

- обмежити заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентаря;

- забезпечити процес організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей

Кабінет Міністрів України оголосив про завершення дії запровадженого через коронавірусну інфекцію COVID-19 карантину та режиму надзвичайної ситуації з

1 липня.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду у вівторок, 27 червня. "З 1 липня завершуємо дію карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу. За період пандемії ми відпрацювали механізми реагування, що стали в нагоді під час повномасштабної війни", -