Порядок реєстрації дітей в ДНЗ

Шановні відвідувачі сайту!

Електронна реєстрація дітей до  закладів дошкільної освіти  м. Кропивницького

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей, прозорості процесу влаштування дітей дошкільного віку до закладів дошкільної освіти електронна реєстрація дітей проводиться батьками самостійно на порталі управління освіти Міської ради міста Кропивницького http://portal.osvita-mrk.gov.ua/uk/site/elektronna-reestratsiya.html, безпосередньо у  закладах дошкільної освіти, або спеціалістом управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

Порядок набору дітей до закладів дошкільної освіти міста Кропивницького через мережу Інтернет не поширюється на заклади, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

У спеціальні дошкільні заклади (групи) діти зараховуються на підставі висновку фахівців інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ), територіального лікувального профілактичного закладу чи тубдиспансеру (для санаторного ДНЗ).

Позачергово зараховуються до закладу дошкільної освіти  діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

До пільгової категорії відносяться:

- діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

- діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

- діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

- діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

- діти, які перебувають під опікою (піклуванням);

- діти працівників закладів освіти;

- діти внутрішньо переміщених осіб;

- діти військовослужбовців;

- діти, батьки яких перебувають, поранені або загиблі в зоні антитерористичної операції.

Прийом дітей ясельного віку (від 2 до 3 років) у заклад дошкільної освіти проводиться у червні-серпні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник закладу дошкільної освіти здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється  на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження

Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:

1. Просимо обрати заклад дошкільної освіти для Вашої дитини.

2. Якщо Ви визначилися з вибором садочку, то перейдіть за посиланням http://portal.osvita-mrk.gov.ua/uk/site/elektronna-reestratsiya.html

3. Правильно заповнюйте форму заяви.

4. Якщо правильно виконані всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом заяви.

5. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ЗДО документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві (копію свідоцтва про народження дитини)

6. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в садочок інформація у заяві не буде відповідати оригіналу документів, то заява буде анульована.