1 вер. 2023

Цікавим та незвичним для малюків був початок нового навчального року

Сьогодні у всіх діток свято Дорослішання, коли дітки, пройшовши різні випробовування офіційно стають старшими
28 серп. 2023

Юні читачі ДНЗ №28 "Зірочка"⭐ щиро дякують "Благодійному фонду імені Іллі Грабара" за цікаву, якісну дитячу літературу

Наші малята із захопленням поринули у світ цікавих пригод та казок
24 серп. 2023

День Незалежності України 2023

Різні в світі є країни, різні люди є на світі, Різні гори, полонини, різні трави, різні квіти. А з усіх одна країна найрідніша нам усім: То – прекрасна Україна, нашого народу дім. Щиро вітаємо зі святом!
23 серп. 2023

З днем державного прапора України!

Прапорець, що я тримаю Для мене - єдиний. Прапорець блакитно - жовтий - Символ України. Нема в світі більш святого Й не буде ніколи. Він - край неба голубого Над пшеничним полем .
18 серп. 2023

Літні розваги для малят

Весело з водою грали ,діток звеселяли!
14 серп. 2023

З Медовий спасом та Маковієм!

Сьогодні дітки провели день весело разом з ведмедиком.
3 серп. 2023

3 серпня-Всесвітній день кавуна!

Солодкий та смачний кавун - одне з найулюбленіших літніх ласощів,
3 серп. 2023

Наші маленькі зірочки поступово продовжують свій шлях адаптації до садочку.

Адаптація – це пристосування організму до нової обстановки, а для дитини дитячий садок безсумнівно є новим, ще невідомим простором, з новим оточенням і новими стосунками. Разом з практичним психологом вчилися взаємодіяти один з одним, та у ігровій формі робили перші кроки до розвитку комунікативних навичок.
1 серп. 2023

Наше тепле літечко

Ми всі літечку радієм, Літо всіх маляток гріє, Щоб росли вони здорові, Наші «сонечка» чудові!
28 лип. 2023

З Днем Української Державності

Нехай майорить гордо прапор над нами. І нехай країни серця небайдужі, Єднають теплими та щирими словами. Бажаю жити в країні вільній, Де хочеться дихати на повні груди Бажаю стати Україні сильною, Де будуть жити усміхнені люди!