1 жовт. 2023

1 жовтня - День захисників і захисниць України.

Дорогі захисники та захисниці України! З нагоди цього особливого свята, дозвольте висловити вам щирі слова подяки та вдячності. Нехай мир завжди супроводжує вас на цьому шляху, а ваша мужність ніколи не залишає вас. З Днем Захисників!
29 вер. 2023

На завершення проєкту сьогодні у нашому садочку був надзвичайно цікавий LEGO-квест "У пошуках скарбів".

#LEGO_campТворцімайбутнього

Вечір в сім'ї з LEGO

З LEGO цікаво не тільки дітям, а й батькам, тому наші вихованці разом із дорослими проявили творчість та креативність у створенні споруд "Місто моєї мрії".
29 вер. 2023

Осіння розвага "Овочевий бенкет"

Весело грали, ярмаркували, пригощалися осінніми дарами, веселилися, отримували незабутні емоції та яскраві враження
28 вер. 2023

#LEGO_campТворці_майбутнього

Інтегроване заняття з пріоритетом пошуково-дослідницької діяльності " ЦЕГЛИНКИ-ДОСЛІДНИКИ" Сьогодні дітки створювали повітря різним способом ( трубочкою,віялом,подихом) та спостерігали, як рухаються цеглинки на різних поверхнях.
28 вер. 2023

#LEGO_campТворцімайбутнього

Сьогодні наші дітки мали можливість спробувати себе у професіях архітектора, будівельника та ландшафтного дизайнера на занятті "Будуємо ЛЕГОЛЕНД".
27 вер. 2023

Тиждень «LEGO-camp: Творці майбутнього» у старшій групі продовжується.

Театралізована діяльність "ЛИСИЧКА ТА ЖУРАВЕЛЬ". Театр в дитячому садку навчить дитину бачити прекрасне в житті і в людях, зародить прагнення самому нести в життя прекрасне і добре і таким чином розвинутися всебічно. Конструювання також тісно пов'язане із всебічним розвитком дитини. Ось чому доцільно використовувати конструктор LEGO в театралізованій діяльності дітей. #LEGO_campТворцімайбутнього
26 вер. 2023

Проєкт LECO - camp продовжується в старшій групі

Сьогодні дітки були активні та творчі під час бесіди "Місто моєї мрії". Також відпочили на веселій руханці з цеглинками. #LEGO_campТворцімайбутнього
26 вер. 2023

До дня працівників дошкільної освіти отримали відзнаку. Це також той момент, коли відчуваєш, що ми команда і разом ми сила!

Завжди радіємо співпраці!
25 вер. 2023

Відкриття тематичного тижня «LEGO-camp: Творці майбутнього» у ДНЗ #28 "Зірочка"

Вихованці старшої групи долучились до заходу у ранковому колі, де разом із героями з LEGO-країни налаштувалися на позитивний настрій та гарну роботу. LEGO стимулює і розвиває потенційні творчі здібності кожної дитини. #LEGO_campТворцімайбутнього