4 груд. 2023

День людей з інвалідністю

В закладі проведено цикл заходів про толерантне ставлення до людей з особливими потребами, де педагоги виховували повагу та чуйність, вміння співчувати.
1 груд. 2023

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Щорічно весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом. В закладі проведена акція до підтримки ВІЛ-позитивних людей та обговорено важливість толерантного ставлення до таких людей.
29 лист. 2023

16 днів проти насильства

Проблема насильства над дітьми є надзвичайно актуальною в усьому світі. Наша мета навчити дітей застосовувати в повсякденному житті 5 правил безпечної поведінки: 1. "Тут мене не торкайся!" 2. "Твоє тіло належить тільки тобі!" 3. Добре зробиш, коли розкажеш про секрети, які турбують!" 4. "Ні" означає Ні!" 5. "Ні - біжи - розкажи!" З такими правилами ознайомились наші вихованці в ході інтерактивної бесіди "Навчіть дитину захищатися!" А допомагали нам фантастичний персонаж КІКО та його подружка РУКА.
28 лист. 2023

"Світ без насилля"

День соціальної реклами
23 лист. 2023

ЕКСКУРСІЯ У МУЗЕЙ ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

Сьогодні вихованці нашого закладу завітали у Музей пожежної частини міста Кропивницького.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

Сьогодні відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу. В рамках марафону до цього свята для старшої групи була проведена розвага: "Відважна вечірка", де кожен учасник міг відчути себе супергероєм, спробувати свою суперсилу та просто отримати позитивні емоції та психологічне розвантаження. «Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах".

ТИЖДЕНЬ ДОБРИХ СПРАВ

Кращим способом навчити дитину доброти є позитивний приклад батьків. Коли ви будете ласкаві до своїх друзів, сім’ї й навколишнього світу, діти навчатимуться цього у вас. Робити добрі справи - це ще один привід зупинитися на хвильку, озирнутися довкола і побачити людей, яким потрібна допомога, дружня порада чи просто тепле ласкаве слово, що неодмінно поліпшить настрій і викличе усмішку.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Тиждень знань пожежної безпеки в старшій групі проходе цікаво та пізнавально. Дітки закріплюють знання різноманітними формами роботи.

"КВІТКА ДОБРОБУТУ" ПОШУК ВНУТРІШНІХ РЕСУРСІВ

Цінність ментального здоров’я є добробут людини і те, наскільки вона почуває себе щасливою в кожній сфері свого життя. Задля зміцнення і турботи про своє психічне здоров’я практичним психологом було проведено практикум самодопомоги "Квітка добробуту". Розвиток внутрішньої стійкості та розуміння власних потреб - результат, що отримали учасники практикуму.
14 лист. 2023

Твори добро, будь толерантним, пам'ятай, що ти людина!

Разом з дітками середньої групи в ході бесіди ознайомились з поняттям "толерантність", розглянули найвищі людські цінності на прикладі мультфільмів. Виконували цікаві та пізнавальні завдання, вправи, що направленні на покращення настрою та самопочуття, вмінню підтримувати один одного. Та на завершення створили "дерево толерантності та доброти".