21 вер. 2023

Сьогодні дітлахи радо приймали у себе в гостях "Кропивницький дитячий театр "Рукавичка"" із цікавою та пізнавальною виставою "ПРИГОДИ БАРАНЧИКА ШОНА".

Дітки познайомилися із правилами безпечного поводження з ліками, грибами та отруйними речовинами й отримали зяряд позитиву та гарного настрою.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, особливо діточок. Слово "мир" стало надзвичайно дорогим для кожного громадянина України. Тож сьогодні ми молимося за мир та Героїв України, які ціною свого життя виборюють його на нашій землі! Миру нам на нашій землі, спокою і затишку у наших домівках!
16 вер. 2023

Акція: «Єднаймося заради Перемоги»

У рамках акції «Єднаймося заради Перемоги» від знаку «Янгол-охоронець» до Меморіального комплексу «Фортечні Вали» наша команда доєдналася до «живого ланцюга» Єдності, який був присвячений загиблим у російсько-українській війні. Акцію приурочили до Дня міста Кропивницький. В акції взяли участь 2200 учасників. Протяжність «живого ланцюга» - 2,5 км.
15 вер. 2023

«День фізичної культури і спорту» в рамках «Всеукраїнського Олімпійського тижня»

Ціль заходу: пропагувати здоровий спосіб життя; формувати свідоме ставлення дітей до необхідності регулярних занять фізичною культурою та спортом; розвивати пізнавальний інтерес до фізичної культури, спорту та Олімпійського руху.
14 вер. 2023

#Квіти_для_ЗСУ

Композиція "ЗСУ, ВІРА, ПЕРЕМОГА"
8 вер. 2023

День борщу

Весело та цікаво провели час: і борщика наварили, і дружно його з'їли. А перед цим зібрали врожай картоплі зі свого городу.
6 вер. 2023

1-ше вересня в старшій групі

Сьогодні у перший день осені наші найстарші вихованці побували на захоплюючому занятті-квесті "МИ ДІТИ УКРАЇНИ". Де мали можливість збагатити знання про Україну як державу, про державні та національні символи, звичаї та обереги українського народу. Вдосконалювати навички виразного виконання віршів та пісень, ритмічних рухів під час таночків. Активізувати виконавчі можливості кожної дитини окремо та в колективі. Виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, формувати почуття гідності й гордості за свою Батьківщину.
1 вер. 2023

НЕОРДИНАРНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД ПАНДИ

За ініціативи родини Думанських на свято 1-го вересня до нашого садочка завітала Панда
1 вер. 2023