14 черв. 2023

ДИСТАНЦІЙНА ВЗАЄМОДІЯ. СИНХРОННИЙ ФОРМАТ

Сьогодні на дистанційному музичному занятті діти вчилися розуміти мову музики, вчилися чути, про що розповідає музика та показували гарні результати в грі " Музичні асоціації" з лісовими звірятами. Також ми познайомилися з ритмічним малюнком твору " Дощик" за допомогою цікавої гри з краплинками. Ну і, звісно, порухатися під запальні ритми дитячих руханок.
8 черв. 2023

Сьогодні відбулася онлайн зустріч музичного заняття на літню тематику.

Діти залюбки відтворювали ритмічні малюнки музичних творів за допомогою смачних та корисних фруктів- яблук та апельсинів. Вони навчилися слухати та правильно відтворювати сильні та слабкі долі. Також діти із задоволенням музикували з клавесами чи просто олівцями та фломастерами. Також встигли активно порухатися під запальні ритми відомих дитячих пісень та дарували один одному позитивний настрій.
1 черв. 2023

Діти - наша найдорожча цінність!
31 трав. 2023

#Молитва_за_Перемогу

Флеш-моб від вихованців "Зірочки"
30 трав. 2023

Випускний 2023

Милі наші дітки, ми з сумом, але гордістю випускаємо вас з таких, вже рідних стін дитячого садка. Ми бажаємо вам, дорослішати, ставати ще розумнішими і більш самостійними. Нічого не бійтеся, адже попереду вас чекає стільки непізнаного вами, цікавого і захоплюючого. Скоро школа зустріне вас. І ви обов'язково подружитеся, з вашими новими вчителями. Зустрінете справжніх і вірних друзів серед ваших однокласників і знайдете багато питань, на ваше, постійне «А навіщо?», «А чому?». В добру путь.
18 трав. 2023

Всесвітній день вишиванки

Сяйво очей та усмішки, а разом із цим ще глибше розуміння, наскільки це “вишиване об'єднання” є важливим сьогодні для кожного з нас. Ми особливо відчуваємо, як у кожній вишиваночці зберігається код нації, живе душа України
12 трав. 2023

ДЕНЬ МАТЕРІ

У другу неділю травня традиційно в усьому світі святкують Міжнародний день матері, тому дітки вітають всіх матерів зі святом. Нехай серце кожної матері буде зігріте ніжністю рідних дітей. Нехай ваші душі ніколи не знають тривог та переживань. Бажаємо вам здоров'я та твердої впевненості у щасливому майбутньому ваших дітей. З Днем матері, любі жінки!
8 трав. 2023

Наша пам’ять - це долі наших близьких і рідних, це і є наша рідна Україна і наша єдина історія.

Ми маємо це зберегти і передати наступним поколінням. Тепер ми знаємо не тільки по книжках що пережила Україна і як витримав наш народ в другу світову війну: довгу, виснажливу війну. Як народ пережив шокове вторгнення, як жили в окупації, як було вигнання фашистів з нашої землі та як святкували довгоочікувану Перемогу. Кожна українська родина вшановує та пам'ятає своїх Героїв, які наближали Перемогу. Пам‘ятаємо і будемо гідними спадкоємцями наших пращурів.
28 квіт. 2023

Всесвітній день охорони праці в умовах війни

У 2023 році Міжнародна організація праці визначила тему цього дня – «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип і основне право у світі праці». Одним із напрямів діяльності закладу дошкільної освіти є реалізація конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров'я. Структурні підрозділи закладу проводять успішну роботу у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності. Щиро бажаємо усім працівникам переможного миру, міцного здоров'я та успіхів у професіональній діяльності.
23 квіт. 2023

Участь у міському STREAM - проєкті «Город на підвіконні»

Він сприяв розвитку допитливості і спостережливості в дітей, розширенню уявлень про рослини, як живі організми, про умови, необхідні для їх розвитку, розвивав естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатам своєї праці.