19 квіт. 2023

STREAM - освіта для дошкільнят

Досліди – допомагають показати дітям певне явище чи об’єкт в усій повноті, здивувати, зробити припущення, проаналізувати та перевірити інформацію, зробити висновки, підтвердити чи спростувати її.

"Барви Великодня"

Освітні активності малюків, великодневі поробки. Деякі з них вже їдуть у рюкзачках додому, щоб зайняти почесне місце у родинних святкових кошиках
14 квіт. 2023

До вашої уваги узагальнений матеріал до тижня знань безпеки життєдіяльності " Помічай, упізнавай, поводься безпечно!" , Тижня безпеки дитини та Дня цивільного захисту.

Відкривайте дошку Padlet та переглядайти наші заходи.

ДИСТАНЦІЙНА ВЗАЄМОДІЯ. СИНХРОННИЙ ФОРМАТ

"У СВІТІ ЧАРІВНИХ ЗВУКІВ". Сьогодні нас підвів інтернет але наш настрій залишився чудовим! Чекаємо нових зустрічей!
13 квіт. 2023

Цікава зустріч для малят з працівниками ДСНС

Практичні поради з правил пожежної та мінної безпеки для дітей
13 квіт. 2023

Незабутня зустріч, незабутні знайомства

« СУЧАСНИЙ ЗАКЛАД НУШ » — ось такою була тема інтерактивного диспуту з командою Ліцея імені Тараса Шевченка. Учасниками події стали батьки наших вихованців, освітяни ліцею та педагоги дошкілля. З радістю ми також зустрічали перших вчителів майбутніх першачків - педагогів Комунального закладу "Гімназія "Сучасник" Кропивницької міської ради" Приємно працювати у синергії партнерства із батьками наших вихованців та командою педагогів гімназії
12 квіт. 2023

ДИСТАНЦІЙНА ВЗАЄМОДІЯ. СИНХРОННИЙ ФОРМАТ

Сенсорно -пізнавальний розвитк ✏️ "Великодні пригоди" Геометричні фігури, дні тижня, суміжні числа, рівність та нерівність множин.
3 квіт. 2023

Актуальна допомога для роботи практичного психолога

Передала невтомна команда ГО "СКЦ "Задзеркалля", яка працює у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). В рамках реалізації проєкту "Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області під час воєнного стану через UPSHIFT та молодіжні ініціативи" Щиро вдячні за турботу про психологічний стан наших вихованців під час війни! #ngozadzerkallya
26 бер. 2023

Презентація власного досвіду, досвіду роботи закладу дошкільної освіти в умовах розвитку сучасного дошкілля.

Досвід у ролі спікера, приємні відгуки, позитивні емоції та корисний вихідний, який об'єднав всеукраїнську освітянську спільноту.
23 бер. 2023

ДИСТАНЦІЙНА ВЗАЄМОДІЯ. СИНХРОННИЙ ФОРМАТ

Сенсорно -пізнавальний розвитк ✏️ "Число та цифра 10. Склад числа 10. Ознайомлення із задачею.