23 груд. 2022

Продовжуємо дистанційну роботу в асинхронному форматі

До вашої уваги нейрогімнастичні вправи, що покращують розумову діяльність, синхронізують роботу півкуль, сприяють запам'ятовуванню, підвищують стійкість уваги. Також, рекомендуємо до перегляду відеозаняття з сенсорно-пізнавального розвитку дитини, яке ви можете переглянути у будь-який зручний для вас та малюків час.
11 лист. 2022

Діти старшої групи опрацювали теоретично та практично тему: "Безпека дітей в темну пору доби"

У холодний сезон світловий день дуже короткий. А в умовах війни та енергетичної кризи України через недостатність чи навіть повну відсутність освітлення вулиць темрява стає ще набагато небезпечнішою, ніж зазвичай. Особливо для дітей. Як уберегти малюків – проводилися роз’яснювальні бесіди з дітьми, практичні відпрацювання ситуацій. ПОРАДА: Забезпечте дітей світловідбиваючими предметами, за допомогою яких водії зможуть побачити пішохода на проїзній частині та вчасно зреагувати. Світловідбиваючих предметів існує декілька видів: жилети (одягаються зверху одягу та містять світловідбиваючі елементи); наліпки та стікери (клеяться як на одяг і на шкільний портфель); стрічки (клеяться на рукава верхнього одягу); трикутник (одягається на спину та груди через голову).
9 лист. 2022

Сьогодні наші дітки потрапили на цікаву, теплу - онлайн-зустріч, яку підготували та провели працівники Центральної міської бібліотеки для дітей м. Кропивницького.

Діти познайомилися із сучасними українськими письменниками та їх виданнями; переглянули мультфільм; прийняли активну участь в іграх та вікторині; із задоволенням розповіли свої улюблені вірші.
9 лист. 2022

Дошкільнята "ЗІРОЧКИ " вітають з Днем української мови та писемності!

Наша мова - державна перлина, Нею завжди дорожіть: Без солов'ї ної мови не буде України, То ж українську мову , як матір, любіть !
4 лист. 2022

Хвилина мовчання для дітей старшої групи

Тепер набула сенсу, стала усвідомленим проживанням та досвідом, коли вони відчувають свій внесок в загальну справу.
3 лист. 2022

Всеукраїнський челендж "Яка вона, якісна освіта?"

Мега цікавий досвід роботи освітян України: безліч нових ідей, цікаві інтерактивні матеріали, цифрові технології, професійна педагогічна майстерність!!! Переконані, що освітяни України знайшли свою суперсилу - підтримують розбудову та становлення якісної освіти України. Разом до Перемоги!!!
3 лист. 2022

СИНХРОННЕ НАВЧАННЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ

Цікавий та насичений тиждень онлайн заняттями: з сенсорно пізнавального розвитку " В гостях у цифри 3 " та комунікативного розвитку з елементами грамоти "Поділ слова на склади"
2 лист. 2022

"Зірочка" долучилася до благодійної Всеукраїнської акції "Смілива гривня" для підтримки Збройних Сил України.

Дякуємо педагогічному колективу, дітям та їх батькам, які зробили свій внесок! Разом до перемоги!
28 жовт. 2022

Цикл осінніх розваг для дітей в нашому садочку

Яскраві емоції, щасливі посмішки дітей завжди нас надихають
26 жовт. 2022

СИНХРОННЕ НАВЧАНЕЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ. ПОДОРОЖ ДО "КРАЇНИ ЧАРІВНИХ ЗВУКІВ "

В цій подорожі ми навчилися розрізняти музичні та шумові звуки, послухати їх та погралися. Діти переконалися, що навіть за допомогою звичайних предметів та речей можна створювати музику. Головне, відчувати ритм та мати бажання! Також діти познайомилися з руханкою "Прямуй до укриття", яка надзвичайно актуальна в наш нелегкий час!