29 вер. 2022

Подяка від управління освіти

28 вер. 2022

#Практичний_психолог #за_підсумками_тренінгу_від_ЮНІСЕФ #Діти_та_війна_техніки_зцілення

Рябоконь Тетяна Михайлівна за підсумком тренінгу "Діти і війна: реакція дітей на травматичні події та підтримка дітей і батьків фахівцями" від ЮНІСЕФ та Слов'янського культурного центру "Задзеркалля" ознайомила педагогів з теоретичною частиною посібника "Діти та війна: техніки зцілення" та надала дієві інструменти, які можна використовувати для подолання стресу, переключення та контролю неприємних ситуацій, як навчитися змінювати свої відчуття в реальності, перемикатися з негативного на позитивне.
9 вер. 2022

#kropyvnytskyi_borschday

Без українського борщу годі уявити українську кухню: у всі часи його готували за різними рецептами, з використанням найрізноманітніших наборів продуктів. Ба більше, борщ міг суттєво відрізнятися регіонально - від села до села. Разом захоплюємось традиціями! Разом пишаємося культурною спадщиною! Разом до Перемоги!
24 серп. 2022

День Незалежності України 2022

Запалюємо у дитячих душах палкий вогник любові до Батьківщини! Моя Україна - це пісенька мами, Розлогі лани колосяться хлібами, Вишневі садочки, лелеки на хаті. Купають ставочки хмарки пелехаті. Моя Україна - то мамина ласка, Червона калина, бабусина казка. Це соняхи в цвіті, горобчиків зграя... Я кращої в світі країни не знаю! (Л. Савчук)
6 лип. 2022

Використання нетрадиційних методик як спосіб самовираження дітей

Образотворча діяльність - прекрасний засіб розвитку творчих талантів та інших здібностей дитини. Крім того, за допомогою занять з малювання, аплікації діти вивчають навколишній світ.
6 лип. 2022

Свято Івана Купала

"ВІНОЧОК ЗВИВАЙТЕ НА КУПАЛА ПОСПІШАЙТЕ!" - open air розвага з унікальними традиціями - прославлянням трьох стихій: вогню, води та літніх трав
14 черв. 2022

Звіт керівника

Звітування керівника Світлани Пивоварової за підсумками 2021\2022н.р.- онлайн
13 черв. 2022

Літнє дистанційне навчання

Ми всі адаптувалися до нових реалій. Наші педагоги влаштували літню дистанційку для малюків
8 черв. 2022

Випуск 2022

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ 2022 року! Нехай дитячий садок залишить у ваших серцях чудові спогади, а попереду нехай вас чекають великі відкриття і щасливі дні! Мрійте про прекрасне та радійте кожному новому дню!
7 черв. 2022

Сьогодні мали теплу зустріч з представниками міжнародної організації

Новий досвід та знання ( тренінги - частина проєкту ЮНІСЕФ "Гуманітарний проєкт" організований Всеукраїнський фондом Крок за кроком) Чудова комунікація, дієва підтримка (комплект освітніх матеріалів ЮНІСЕФ "Ранній розвиток дитини " в умовах надзвичайних ситуацій та розвиваючі дидактичні ігри)