8 лют. 2023

Дошка padlet з узагальненим матеріалом

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: "Журба здоров`я, відбирає, а радісна думка прибавляє"
4 лют. 2023

ПІЖАМА-PARTY

Усі знають про користь сну і відпочинку для здоров’я людини, а особливо малечі. З метою нагадати більше про важливість денного та нічного сну ми організували для вихованців середньої та старшої груп цікаву, веселу піжамну вечірку. Завітала на вечірку Пані Соня і подарувала усім дітлахам чудові, казкові сни, а також веселощі та позитивні емоції. Усі разом прийняли участь у піжамному дефіле з подушками, танцювали, «полювали» на шкарпетки, грали у веселі ігри. І звичайно ж не обійшлося без традиційних пустощів з подушками. Яскраві піжами, кумедні конкурси і найближчі друзі – це все, що потрібно для super-party!!! Веселе дійство подарувало дітям безліч незабутніх вражень.
3 лют. 2023

Освітні активності дітей

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє" - виготовлення іграшки - антистрес своїми руками. Під час повітряної тривоги закінчували свою роботу в укритті та запропонували спробувати і діткам молодшої групи, які із задоволенням скористалися нагодою. Ця іграшка діє на тактильні відчуття людини. Подушечки пальців дуже чутливі, отриманий через них імпульс задоволення сягає мозку. Людина стає спокійнішою. Психологи пояснюють, що мотонне переминання та обертання предметів дає ефект, схожий на медитацію.
30 січ. 2023

ДОШКІЛЛЯ - ТЕРИТОРІЯ РОЗВИТКУ

Сьогодні познайомимо вас із нашою вихователькою з багаторічним стажем, пані Оксаною. Замість того, щоб розповідати її біографію та досягнення, поділимось її педагогічним кредо. Воно скаже більше, за будь-які факти: “Навчаючи, постійно вчися. Навчаючись — твори. В процесі творчості навчай.” Гарні досягнення: ПОГЛИБЛЕНИЙ РІВЕНЬ курсу "ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ". Вітаємо та пишаємось такими вихователями!
25 січ. 2023

Релакс під час тривоги

ІГРАМ І НАВІТЬ ТАНЦЯМ В УКРИТТІ БУТИ....Сьогодні складний день з великою кількістю тривог, але ми незламні, відкриті до нових знань та емоцій! Весела руханка, професійні вправи від практичного психолога, музикування із музичним керівником та цікаві освітні заходи від вихователів!
20 січ. 2023

ВИХОВАТЕЛЬ - ГЕРОЙ СУЧАСНОСТІ

Освітній процес під час війни ставить нові виклики перед вихователями . Щоб окреслити обрії педагогічної діяльності ми обговорили реалії пов’язані з війною , реалізацію нових підходів щодо перебування дітей в укритті, як траєкторії вдосконалення педагогічної майстерності. Під час хвилинки емоційної саморегуляції педагоги переконалися в дієвості конкретних вправ щодо стабілізації внутрішнього стану та емоційної рівноваги.
20 січ. 2023

ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ

Творчий характер педагогічної діяльності вимагає від педагога постійного розвитку. Професія педагога – одна з тих, яка змушує людину весь час зростати та змінюватися. Щоб досягти вершин педагогічної діяльності, відчувати внутрішнє задоволення від виконуваної роботи, педагог постійно працює над собою та вдосконалюється. В період 03 по 15 січня ми пройшли навчання за програмою " ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ " та маємо результат...
3 січ. 2023

Долучаємося до челенджу #різдвяний_дзвін

Вітаємо наших мужніх та незламних захисників з новорічними святами!
30 груд. 2022

Наші свята, дитячі мрії, щира радість та надія на щасливий прийдешній рік

Нехай зимові свята принесуть приємні дива кожній дитині і в кожну родину! З прийдешнім Новим 2023 роком!
24 груд. 2022

СИНХРОННЕ НАВЧАННЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ