1 черв. 2022

День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Сьогодні це не просто свято, а наш обов’язок! Бажаємо, щоб кожна дитина була оточена турботою і почувалася захищеною, адже діти - наша надія, мотивація і майбутнє нашої прекрасної країни. Дитинство має залишатися щасливою, безтурботною порою життя. Віримо, що зовсім скоро в Україні настане мир і наше хоробре молоде покоління житиме під мирним небом на своїй вільній землі! Нехай усі діти України будуть щасливі під нашим мирним небом!
19 трав. 2022

День вишиванки

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!
8 трав. 2022

День пам'яті та примирення

Ми казали: «Ніколи знову», й сподівалися, що страшні події війни залишаться тільки на сторінках підручників. Сьогодні, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми вшановуємо світлу пам'ять про загиблих під час бойових дій 1939-1945 років. І сьогодні ми переосмислюємо історію, адже, на превеликий жаль, вона повторилася на нашій землі з нашим народом. Весь цивілізований світ здригнувся від нелюдської жорстокості російських окупантів, які прийшли нищити українців і стирати з лиця землі все, що ідентифікує нас як націю. Але добро завжди перемагає зло. Й немає жодних сумнівів, що на стороні України добро, Бог і весь цивілізований світ. Борімося! Слава Україні! Слава кожному герою!
6 трав. 2022

День матері

Колектив закладу та його вихованці вітають всіх жінок з прийдешнім Днем Матері! Від душі бажаємо щастя, миру, достатку, натхнення, терпіння, здоров'я та любові. Нехай ваші діти завжди будуть гордістю, радістю, світлом удачі для мами.
2 трав. 2022

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

"Обережно: Небезпека!" (З 25.04 по 29.04.2022р.)
28 квіт. 2022

Всесвітній день охорони праці

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні
31 січ. 2022

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

"Здоров'я - запорука успіху" (З 24.01.22 по 28.01.22)
19 лист. 2021

Декада української писемності та мови

Декада присвячена українській писемності та мови - це цікаві подорожі в звичаї та обряди українського народу, це дивовижний світ казки, пісні, декоративно- прикладного мистецтва.
8 лист. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

STREAM-освіта: дослідження, досліди, експерименти в рамках тижня БЖД "Злий та добрий сірничок"
8 лист. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

Сьогодні в нас дуже цікавий та змістовний день , присвячений протипожежній безпеці. Програма «Впевнений старт». Інтегроване заняття: LEGO ,театралізована та пошуково-дослідницька діяльність, спрямована на актуалізацію знань про користь та небезпеку від вогню, правил поведінки та дії під час пожежі.