13 жовт. 2021

День козацтва

14 жовтня ми відзначаємо свято Запорізького козацтва, тож у нас в садочку відбулася розвага "Козацькі забави", яка покликана зацікавити дітей історією козацтва, його традиціями та звичаями. Діти старшої групи, під час розваги, проявили всю свою снагу, завзято продемонстрували силу, активність нащадків козацького роду та отримали море позитивних емоцій від дійства.
24 вер. 2021

Олімпійський тиждень

Зайнятість дітей впродовж дня в рамках проведення Олімпійського тижня - з метою виховання свідомого ставлення до здорового способу життя та зміцнення здоров'я дітей
17 вер. 2021

Олімпійський тиждень

Активно, весло, змістовно! Спортивна розвага "Подорож країною здоров'я"
1 вер. 2021

1 вересня - День Знань

Сьогодні особливий день. Вітаємо всіх, всіх, всіх !!!
24 серп. 2021

День Незалежності

Чудовий, святковий день, гарне свято, яке зробили всі разом! Чудовий настрій, щирі ємоції друзів, приємні вітання, смачнющі смаколики 90х та неймовірні враження! Миру, здоров’я та злагоди кожній українській родині!!!!
18 серп. 2021

Ми Україна

Зацвітає калина, Зеленіє ліщина Степом котиться диво-луна, Це моя Україна Це моя Батьківщина Що як тато і мама одна!!! Привітання від найстарших вихованців закладу.
18 серп. 2021

Ми Україна

Вихованці закладу 28 "Зірочка" приєднуються до челенджу в Кропивницькому «ТИ У МЕНЕ ЄДИНА» Із щирими привітаннями!!! Єднаймося! Любімо Україну, вона у нас єдина!
17 серп. 2021

"Казкова країна дошкільнят"

Наші малята приєднуються до привітань кропивничан з річницею незалежності України, участю у флешмобі-руханці "Казкова країна дошкільнят"
17 серп. 2021

17 серпня 2021 р. "Дошкілля: вектори розвитку"

Захід управління освіти Кропивницької міської ради в рамках проведення освітянської декади.
27 лип. 2021

Що може бути приємніше ніж в спеку занурити ніжки у водичку...

А разом з тим весело пограти, розвиваючи рівновагу, координацію та увагу.