22 бер. 2023

Цикл весняних свят в нашому закладі

ЩАСТЯ В ДИТЯЧИХ ПОСМІШКАХ. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Весняні свята подарували нашим діткам радісні та щасливі моменти.
17 бер. 2023

Синхронний формат. Сенсорно-пізнавальний розвиток

"Число та цифра 9. Склад числа 9. Поняття "сьогодні", "вчора", "завтра"
15 бер. 2023

#Інаоновленійземлі

Заклад долучається до патріотичного спецпроекту 'І на оновленій землі...." з нагоди 209-ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка: декламуванням поезії та малюванням малюнків-ілюстрацій до творів письменника.
8 бер. 2023

НАША ДИСТАНЦІЙКА У ВЕСНЯНИЙ ДЕНЬ

Заняття з елементів навчання грамоти. Використання артикуляційної гімнастики та різноманітних дидактичних ігор на розвиток фонематичного слуха.
6 бер. 2023

#ОБМІН #ДОСВІДОМ#

Заняття з соціуму в другій молодшій групі на тему : "Подорож у країну професій"
3 бер. 2023

#ОБМІН #ДОСВІДОМ

Здоров’я та фізичний розвиток в старшій групі з елементами використання степ – платформ.
3 бер. 2023

АСИНХРОННИЙ ФОРМАТ ДИСТАНЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

Кулінарний майстер-клас! Після зими діткам час наповнюватися вітамінами,а ще приготування разом з дітьми зближує батьків і дітей та дозволяє опанувати нові навички
2 бер. 2023

#ОБМІН #ДОСВІДОМ

Заняття з художньо - продуктивного образотворення: аплікація в другій молодшій групі на тему "Друзі синички"
2 бер. 2023

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД.

Організація та проведення прогулянки з дітьми старшого дошкільного віку
1 бер. 2023

ПРОДОВЖУЄМО ДИСТАНЦІЙНУ ВЗАЄМОДІЮ СИНХРОННИЙ ФОРМАТ.

Онлайн - зустріч з вивчення елементів грамоти.