Діти старшої групи опрацювали теоретично та практично тему: "Безпека дітей в темну пору доби"

11 лист. 2022
У холодний сезон світловий день дуже короткий. А в умовах війни та енергетичної кризи України через недостатність чи навіть повну відсутність освітлення вулиць темрява стає ще набагато небезпечнішою, ніж зазвичай. Особливо для дітей. Як уберегти малюків – проводилися роз’яснювальні бесіди з дітьми, практичні відпрацювання ситуацій. ПОРАДА: Забезпечте дітей світловідбиваючими предметами, за допомогою яких водії зможуть побачити пішохода на проїзній частині та вчасно зреагувати. Світловідбиваючих предметів існує декілька видів: жилети (одягаються зверху одягу та містять світловідбиваючі елементи); наліпки та стікери (клеяться як на одяг і на шкільний портфель); стрічки (клеяться на рукава верхнього одягу); трикутник (одягається на спину та груди через голову).