1 квіт. 2015

День гумору

Розвага: "День гумору!"
11 бер. 2015

Майстер - клас : "Топіарій - деревощастя!"

Вихователь Вовк Вікторія Станіславівна провела для педагогів закладу майстер класс роботи з топіарій - це мистецтво виконання оригінальних композицій з різних підручних засобів ( папір, кавові зерна, деревяні палиці тощо.).
4 бер. 2015

4 та 5 березня 2015 року в ДНЗ проходили святкові ранки " З 8 березня , любі матусі!"

Святкові ранки: " З 8 березня ! "
2 бер. 2015

З 2 по 6 березня в ДНЗ проходить тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: "Здоровий спосіб життя - це модно!"

"Здоровий спосіб життя - це модно!" - зустріч дітей та батьків з дитячим стоматологом.
19 лют. 2015

Відкрите заняття зеколого валеологічного спрямування " Де ховається мікроб"

19.02.2015року вихователь середньої групи Сорокіна Тетяна Володимирівна проводила відкрите заняття еколого валеологічного розвитку дітей дошкільного віку " Де ховається мікроб"
16 лют. 2015

Cтрітення

Розвага для всіх вікових груп " Стрітення "
16 лют. 2015

Відкритий показ до тематичного вивчення з еколого - валеологічного розвитку дошкільників

Вихователь середньої групи Ісаєва О.О. провела відкритий показ заняття з валеології "Здорові зуби дитини-запорука здоровя всього ії організму"
4 лют. 2015

Відкритий показ :Театр ляльок підколінників- новий вид театру

Вихователь першої молодшої групи Столярчук Катерина Юріївна проводила відкритий показ театралізованої діяльності " Театр ляльок - підколінників"
28 січ. 2015

В садочок завітав Кіровоградський мобільний 3D- планітарій

28 січня 2015 року до діток завітав 3D - планітарій з цікавою пригодою " Калуокахіна. Зачарований ріф " " Калуокахіна. Зачарований ріф"
26 січ. 2015

Майстер- класс " Творимо рух разом"

Вихователь Марченко Тетяна Володимирівна провела для педагогів закладу майстер класс роботи з орігамі - мистецтва складання паперу.