19 січ. 2024

Малювання "поза межами шаблону"

Крім опанування спеціальних образотворчих навичок, діти розвивають різні види мислення, увагу та уяву, вчаться творчо підходити до виконання завдань, аналізувати, експериментувати й узагальнювати. І найголовніше – дітлахи отримують чудові емоції, адже ця захоплива діяльність їм неймовірно подобається!
17 січ. 2024

Магія кольорового сніжку

Сьогодні, для дітей першої та другої молодших груп вдалось створити хороший настрій, подарувати щирі емоції від магії кольорового сніжку! Малюки з радістю малювали та насолоджувались процесом створення різнокольорового дива на білосніжному зимовому полотні.
12 січ. 2024

Пошуково-дослідницька діяльність " Мильна бульбашка"

Сьогодні дітки спостерігали за дивовижними властивостями мильних бульбашок на дослідах. Тож, малята провели час цікаво та весело!
12 січ. 2024

Заняття в молодшій групі

Сьогоднішнє заняття в молодшій групі було незвичайним: дітки не тільки погралися, порухалися та помалювали крейдою сніжинки на дошці, а ще й дізналися багато нового та цікавого про зиму, тварин, які впадають в зимову сплячку і саме чому. Захоплюючі розповіді про ведмедів, які засинають у своїх барлогах, зацікавили усіх малят і розширили їхні знання про особливості зимового сну.
11 січ. 2024

Катання на санчатах — це традиційна зимова розвага, яка дарує щирі емоції та справжні веселощі.

Зима радує нас морозними ранками, казковими краєвидами та м’яким, пухнастим снігом. Діти полюбляють цю пору року саме за зимові розваги, адже лише зимою можна ліпити сніговиків, грати в сніжки, кататися на лижах, ковзанах, санчатах…
11 січ. 2024

Турбота про друзів наших менших.

Взимку потрібно потурбуватися і про друзів наших менших. Тому в холодні дні ми разом з малечею підгодовуємо птахів різними смаколиками.
10 січ. 2024

" Мандруй Кіровоградщиною "

В рамках відзначення 85 - річчя з дня утворення Кіровоградської області,дітки старшої групи створили плакат " Мандруй Кіровоградщиною " та дізналися багато цікавого про туристичні місця рідного краю.
10 січ. 2024

85 років Кіровоградській області! Віртуальна подорож "Перлини Кіровоградщини" -

З вихованцями середньої групи було проведено віртуальну подорож "Перлини Кіровоградщини" - де дітки познайомились з цікавими місцями нашої області . Нехай цей ювілей буде часом спогадів про минуле та вдалим стартом у майбутнє.
29 груд. 2023

Разом з батьками долучилися до акції "Скринька хоробрості"

Діткам які хворіють в Дитячій Обласній Лікарні (Гематологічне відділення), де зараз перебуває на лікуванні наша вихованиця, передали іграшки, канцтовари, новорічні подарунки. Побажали міцного здоров’я та швидкого одужання.
22 груд. 2023

Цікавий святковий ранок відбувся у середній групі

Святково прибрана зала,особлива атмосфера,кожен із малюків мав можливість розкрити свої акторські здібності. Святковий ранок з іграми,запальними танцями та веселими дитячими пісеньками про зиму. Дітки отримали масу приємних емоцій та вражень.