1 лист. 2023

МОВА- НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ НАРОДУ

Інтегроване заняття в старшій групі до декади української мови та писемності на тему: "МОВА- НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ НАРОДУ".
31 жовт. 2023

Екскурсія в обласну бібліотеку для дітей ім. Т. Г. Шевченка,

До ДЕКАДИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ діти старшої групи нашого закладу відвідали Обласну бібліотеку для дітей ім. Т. Г. Шевченка, де дізналися, як виникло письмо та як "народилася" книжка. А також слухали казочки, віршики та скоромовки наших земляків - письменників.
30 жовт. 2023

"Гарбузовий fest"

Для популяризації українських звичаїв і традицій в Україні, 30 жовтня, в закладі проводиться "Гарбузовий fest". Метою цього дня є поширення інформації про цілющі якості та цінність гарбуза для організму людини. Гарбуз можна сміливо назвати одним із головних атрибутів осені. Різний за формою, кольором, смаком та запахом він може бути окрасою або головною стравою на столі.
25 жовт. 2023

Продовжуємо реалізацію всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?"

Тренінг для педагогів: "Збереження та зміцнення ментального здоров’я. Пошук ресурсів". Працювали над відновленням психоенергетичного потенціалу, розглянули способи як пом'якшити вплив стресових ситуацій та як попередити несприятливі стани, створили свою аптечку самодопомоги, а також розкрили свій ресурсний потенціал.
25 жовт. 2023

Бокс "НУМО Відкривай та розвивай"

Діти середньої та старшої груп з задоволенням грали в настільні ігри, "А як зробиш ти?", "Садочок навичок" з боксу "НУМО Відкривай та розвивай". Ігролад базується на колективній взаємодії дітей без конкурентного характеру процесу гри.
20 жовт. 2023

"Обійманці" - ігрові картки від психологині Світлани Ройз в дії

Продовжуємо піклування про ментальне здоров’я. Разом з матеріалами від психологині Світлани Ройз "Обійманці" - ігрові картки, створили атмосферу близькості з нашими найменшими вихованцями граючись в обіймах.
20 жовт. 2023

Бокси: "Нумо Відкривай та розвивай"

Із задоволенням знайомимося з пізнавальними та корисними матеріалами - бокси "НУМО Відкривай та розвивай", які отримали завдяки Міністерству освіти України, Кіровоградській ОВА та за сприяння Дитячого фонду ООН.
11 жовт. 2023

Директор закладу ПИВОВАРОВА СВІТЛАНА нагороджена міською педагогічною премією імені В. О. Сухомлинського за творчий внесок у розвиток освіти міста.

Дякуємо Вам за невтомну працю і професіоналізм
11 жовт. 2023

Всеукраїнський флешмоб

#руханкасили #тияк @unicef_ukraine @juniors_in_ua @mon.ua.official