Наступність між закладом дошкільної освіти та Новою українською школою.

Показник ефективності реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти – це його наступність зі стандартами початкової школи. Щоб забезпечити реальну перспективність і наступність у ро­боті закладу дошкільної освіти та початкової ланки школи важливо дотримуватись певних умов, а саме: співробітництво має бути довготривалим і нерозривним; ро­бота - системною і плановою; завдання - комплексними та інтег­рованими. А отже, має забезпечуватися наступність між Державними стандартами дошкільної і початкової освіти.

За останні роки спільної та плідної роботи  педагоги дошкільники та педагоги початківці  виробили спільні рекомендації:

1. Поважайте своєрідність, унікальність кожної дитини, забезпечуйте її психологічний комфорт та намагайтеся зробити дитину щасливою.

2. Визначайте «зону найближчого розвитку» дитини, виробляйте щодо неї оптимістичну гіпотезу розвитку, цінуйте процес розвитку кожної дитини.

3. Використовуйте різноманітні форми і методи організації роботи дітей, що дозволяють розкрити зміст їхнього особистого досвіду.

4. Створюйте атмосферу зацікавленості кожної дитини в роботі з усіма і стиму­люйте дітей до використання різноманітних способів виконання завдань без страху помилитися.

5. Заохочуйте прагнення дітей висловлювати власні способи роботи (виконання завдання), аналізувати в ході заняття,  способи, запропоновані дітьми, і прагнути підтримати найбільш оптимальні і раціональні з них, пропонуйте такі завдання, які дозволяють ди­тині самій вибрати тип, вид, форму ма­теріалу (словесну, графічну, умовно-символічну, предметно-дидактичну).

6. Створюйте такі ситуації спілкування, які дозволяють дошкільнику та молодшому школяреві проявити ініціативу, самостійність, вибірковість.

7. Обговорюйте з дітьми не тільки те, що ми дізналися або чим оволоділи, а й те, що їм сподобалося і не сподобалося, чому, що вони хотіли б виконати ще раз, а що зробити по-іншому.

8. Сповідуйте педагогіку нового часу. Будьте гнучким, відкритим для інновацій, постійно поліпшуйте, раціоналізуйте освітній процес.

Захід для наших діточок від вчителя Оксани Зубарєвої та її учнів школа - ліцей № 34 до дня Святого Миколая!

Чудовий захід від учнів школи-ліцею№ 34! "Ми маленькі козачата"!

Висловлюємо захват та щиру подяку вчителю - Зубаревій Оксані Миколаївні та її уням,4-в класу! Великі молодці! Дякуємо!

Завжди з особливо теплими емоціями застрічаємо випускників  нашого садочка!