15 бер. 2024

Весела масляна середньої групи

"Масляна – добре і яскраве, а найголовніше – смачне свято, яке просто не можливо не любити! Сьогодні дітки середньої групи продовжили знайомитися з традиціями Масляної.
13 бер. 2024

За традицією дітки старшої групи готували млинці, а потім ними смакували!

В Україні прийнято святкувати одне із стародавніх і шанованих слов'янських свят – Маслену, яка присвячена приходу весни.
12 бер. 2024

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок.

Сьогодні до нас завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок. З цікавістю та з користю проведений час.
11 бер. 2024

Вихованці середньої групи вшанували пам'ять Т.Г. Шевченка - борця за свободу

Тарас Григорович Шевченко, кобзар свого народу, безперечно є найвідомішим письменником в історії української літератури. Люди з різних країн світу шанують його пам’ять. Відомий письменник, художник та головне – борець за незалежність України. Його вірші й досі цитують українські патріоти.
8 бер. 2024

Розвага-квест Тарасовими стежками

З нагоди дня народження геніального поета Т.Г.Шевченка була проведена розвага-квест "Тарасовими стежками" для дітей старшого дошкільного віку. Дошкільнята в доступній формі знайомились з життям та творчістю видатного українця, декламували вірші, співали пісні.
8 бер. 2024

Святкування 210-ої річниці дня народження Тараса Шевченка

У рамках святкування 210-ої річниці дня народження Тараса Шевченка, з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця, у старшій групі проведено різноманітні заходи: бесіди, читання віршів та творів, відео-перегляди тематичних презентацій, організовано художню виставку за мотивами творів Т.Г. Шевченка.
7 бер. 2024

Перевірка організації харчування Радою по харчуванню з залученням батьків

Перевірка стану організації харчування Радою по харчуванню закладу дошкільної освіти, із залученням представників батьківства. Цікаво,корисно,плідно та результативно!
4 бер. 2024

Підсніжник – символ краси і настання тепла, символ весни.

Весна люба нам ясним сонечком, лагідним теплом, синім небом, першими весняними квіточками.
4 бер. 2024

Заняття зі створення аплікації. Середня група

Теплий весняний вітерець приходить на зміну зимовій холоднечі, а отже саме час відчути всю красу весни і значимість зміни пір року .На занятті з аплікації малюки звернули увагу на головні ознаки наступаючої весни: тепле сонечко, спів птахів, перші квіти, бруньки на гілках дерев.

Вправа "Сніжки"

Воркшоп «Майстерня лайфхаків: від ідеї до втілення» з проблеми: «Ментальне здоров'я в час війни: ідеї, поради, практики для психоемоційного розвантаження та підвищення якості освітнього процесу». Лайфхак від Матявіної Наталії.