Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.
О.Уальд

Як менеджер та керівник  закладу дошкільної освіти  я постійно працюю над створенням особистісно орієнтованого виховного оточення дитини, комфортного емоційного, розвивального середовища, перетворенням освітнього закладу на дім-теплий, затишний, безпечний, на територію дружню до дитини і родини.

Сучасні кардинальні зміни в житті українського суспільства вимагають нового підходу до структури і змісту освіти, її реформування. Держава налаштована перетворити освіту на пріоритетну галузь, покликану примножувати інтелектуальний та науково-технічний потенеціал країни. Освіта має відігравати провідну роль у становленні України як європейської держави.
Останнім часом значно зросла свідомість освітян, стала об'єктивною необхідність оновлення принципів гуманізації завдань та цілей дошкільної освіти, оптимізації життя дитини відповідно до демократичних засад українського суспільства. Все це робить особливо актуальною проблему модернізації змісту першої ланки освіти, що є базовою для розвитку особистості майбутнього громадянина Української держави.
Реалізація нових підходів до навчальновиховного процесу у дошкільних навчальних закладах та визначення в ньому місця особистості має починатися зі змін в управлінській діяльності. Тому пошук нових моделей управління - відкритих і демократичних - є органічною складовою адміністративної реформи в освіті.
За останні роки законодавчі органи держави прийняли низку нормативно-законодавчих актів з питань діяльності  закладів дошкільної освіти , котрі активізували розвиток системи дошкільної освіти в Україні.
Діяльність дошкільного навчального закладу враховує основні вимоги Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Положення про дошкільний навчальний заклад», «Базового компоненту дошкільної освіти»,

програми розвитку дитини дошкільного віку "Дитина".
Педагоги дошкільного навчального закладу постійно працюють над удосконаленням і оновленням освітньо-виховного процесу, створюють умови для формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку, збагачення соціального досвіду малюків, розвитку комунікативних здібностей, морально-етичних якостей, забезпечення психофізичної готовності дитини до навчання  у НУШ .
Педагогічні працівники здійснюють освітній процес, який базується на провідних принципах дошкільної освіти: реалізації підходу до дошкільного дитинства як до самоцінного періоду в житті дитини; орієнтації на особистісну взаємодію дитини та дорослих; балансі всіх видів дитячої діяльності; концентрації на психологічному комфорті малюка.
Сьогодні багато що з минулого досвіду не відповідає потребам сучасного дошкільного закладу, як і суспільства в цілому. Тому для того, щоб освітня галузь продуктивно розвивалась, потрібні нові ідеї, нові технології навчання і виховання, керівництва закладом. Все це вимагає апробації в інноваційній діяльності, яка повинна або довести доцільність і прогресивність висунутої ідеї, або спростувати її. Проте інноваційна діяльність - не мода, її не можна проводити без належного наукового обґрунтування.

З повагою  директор  Світлана Пивоварова