7 груд. 2023

Діткам про Святого Миколая

День Святого Миколая Чудотворця – одне з найсвітліших і найрадісніших свят, що сповнене теплом, турботою та любов’ю, пов’язане з милосердям і щедрістю.
6 груд. 2023

Освітня діяльність в групі "Перлинка"

Зимовий період – це найулюбленіший час для дітей, адже взимку найбільше свят і омріяних подарунків. На занятті "Сніговичок" діти 2 молодшої групи поринули у святкову атмосферу та завзято попрацювали над створенням поробки. Завершилось святкування чудовою руханкою!

Майстер-клас в середній групі

Вже розпочалися зимові свята – одні з найулюбленіших дитячих свят, коли малеча чекає солодощів, подарунків і чудес. Магічна творча атмосфера та незабутні емоції під час майстер-класу в середній групі якнайкраще сприяли створенню чудових чарівних рукотворів.
6 груд. 2023

"Миколайчики - захисникам і захисницям, Миколайчики - воїнам"

Завдяки спільним зусиллям усіх учасників освітнього процесу заклад долучився до челенджу, зібрав та передав подарунки для наших захисників.
5 груд. 2023

День Волонтера!

Сьогодні 5 грудня відзначається день волонтера. Волонтери - це сміливі і наполегливі люди, що роблять цей світ кращим та безпечнішим! Зусилля цих невтомних людей відображають справжню силу України. Тож хочемо звернути увагу на історії великих людей, які є серед нас, в нашому найближчому оточені.
4 груд. 2023

День людей з інвалідністю

В закладі проведено цикл заходів про толерантне ставлення до людей з особливими потребами, де педагоги виховували повагу та чуйність, вміння співчувати.
1 груд. 2023

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Щорічно весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом. В закладі проведена акція до підтримки ВІЛ-позитивних людей та обговорено важливість толерантного ставлення до таких людей.
29 лист. 2023

16 днів проти насильства

Проблема насильства над дітьми є надзвичайно актуальною в усьому світі. Наша мета навчити дітей застосовувати в повсякденному житті 5 правил безпечної поведінки: 1. "Тут мене не торкайся!" 2. "Твоє тіло належить тільки тобі!" 3. Добре зробиш, коли розкажеш про секрети, які турбують!" 4. "Ні" означає Ні!" 5. "Ні - біжи - розкажи!" З такими правилами ознайомились наші вихованці в ході інтерактивної бесіди "Навчіть дитину захищатися!" А допомагали нам фантастичний персонаж КІКО та його подружка РУКА.
28 лист. 2023

"Світ без насилля"

День соціальної реклами
23 лист. 2023

ЕКСКУРСІЯ У МУЗЕЙ ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

Сьогодні вихованці нашого закладу завітали у Музей пожежної частини міста Кропивницького.