20 бер. 2024

Відкрите заняття в старшій групі з використанням елементів STREAM - освіти на тему: « Чарівна сила магніту»

День минув емоційно, творчо, пізнавально та цікаво. Дітки, побували дослідниками та отримали задоволення від дивовижних дослідів.
18 бер. 2024

Вербові котики другої молодшої групи

Верба — одне з найулюбленіших дерев українців та символ нашої країни. На початку весни, коли інші дерева ще стоять голими, на вербі з’являються пухнасті кульки, які всі називають котиками
15 бер. 2024

Весела масляна середньої групи

"Масляна – добре і яскраве, а найголовніше – смачне свято, яке просто не можливо не любити! Сьогодні дітки середньої групи продовжили знайомитися з традиціями Масляної.
13 бер. 2024

За традицією дітки старшої групи готували млинці, а потім ними смакували!

В Україні прийнято святкувати одне із стародавніх і шанованих слов'янських свят – Маслену, яка присвячена приходу весни.
12 бер. 2024

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок.

Сьогодні до нас завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок. З цікавістю та з користю проведений час.
11 бер. 2024

Вихованці середньої групи вшанували пам'ять Т.Г. Шевченка - борця за свободу

Тарас Григорович Шевченко, кобзар свого народу, безперечно є найвідомішим письменником в історії української літератури. Люди з різних країн світу шанують його пам’ять. Відомий письменник, художник та головне – борець за незалежність України. Його вірші й досі цитують українські патріоти.
8 бер. 2024

Розвага-квест Тарасовими стежками

З нагоди дня народження геніального поета Т.Г.Шевченка була проведена розвага-квест "Тарасовими стежками" для дітей старшого дошкільного віку. Дошкільнята в доступній формі знайомились з життям та творчістю видатного українця, декламували вірші, співали пісні.
8 бер. 2024

Святкування 210-ої річниці дня народження Тараса Шевченка

У рамках святкування 210-ої річниці дня народження Тараса Шевченка, з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця, у старшій групі проведено різноманітні заходи: бесіди, читання віршів та творів, відео-перегляди тематичних презентацій, організовано художню виставку за мотивами творів Т.Г. Шевченка.
7 бер. 2024

Перевірка організації харчування Радою по харчуванню з залученням батьків

Перевірка стану організації харчування Радою по харчуванню закладу дошкільної освіти, із залученням представників батьківства. Цікаво,корисно,плідно та результативно!
4 бер. 2024

Підсніжник – символ краси і настання тепла, символ весни.

Весна люба нам ясним сонечком, лагідним теплом, синім небом, першими весняними квіточками.